FANDOM


 • DDPAT Knife Series

  Вітаю всіх у себе в блозі. Я створюю блог, щоб познайомити користувачів з вікіпроектом Вікі Geometry Dash.


  Вікі Geometry Dash була заснована в 2017 році користувачем ISkylake. У той час проект слабо розвивався, статті майже ніхто не писав — протягом двох років він вважався покинутим.

  У 2019 я покинув російськомовний проєкт і вирішив заснувати інший, також присвячений «Geometry Dash», але українською мовою. У якийсь момент я дізнався, що такий проєкт вже існує, приєднався до нього і почав вносити редагування. Через деякий час я став адміністратором, а потім бюрократом — Зараз я створив на проєкті більше тисячі статей, тому його можна віднести до категорії золотих вікі.

  Крім мене майже ніхто не робив внесок в проєкт — щоб на проекті була якась …


  Читати далі >
 • あまら

  Шановні користувачі Вікі Спільнот та українського порталу зокрема, як ви можливо знаєте Кабінет міністрів України 22 травня 2019 року схвалив нову редакцію Українського правопису, яка замінить версію 1992 року. 3 червня 2019 року ці правила почали діяти.

  Як зазначили у Кабміні, рішення про оновлення редакції правопису ухвалили "з метою забезпечення конституційних положень про державний статус української мови та уніфікації вживання правописних норм". Що це означає для нас на практиці.


  Отже, до вас прохання написати нижче чи згодні ви впровадити на Вікі Спільнотах цей правопис, а саме заміну назв і категорій наступних слів:

  • Проєкт, замість Проект
  • Вікіпроєкт, замість Вікі-проект
  • Вікіклон, замість Вікі-клон

  P.S. Аналогічне опитування також проводит…


  Читати далі >
 • DDPAT Knife Series

  І ось ми готові оголосити дату розгортання першої фази єдиної платформи. Нагадуємо, що перша фаза відноситься тільки до нових вікіпроектів. Починаючи з 11 березня усі нові вікі будут створюватися на єдиній платформі. Також вступить в силу оновлюваний процес створення нових вікіпроектів. Звертаємо вашу увагу, що нові вікі, створені на єдиній платформі, не будуть володіти усім функціоналом поточних проектів. Наприклад, там буде доступно багатьох розширень. Ми будемо постійно покращувати цю ситуацію, щоб перейти дод другої фази розгортання єдиної платформи.

  А тепер поговоримо про новий редактор, який буде на єдиній платформі.


  Як уже казалося раніше, в єдиній платформі з'явиться новий редактор. Цей редактор, який був запущений в 2017 року фондом Ві…


  Читати далі >
 • DDPAT Knife Series

  Березень — перший місяць весни. Все ще холодний, слизький і мокрий, але вже такий по-душевному теплий. І щоб не псувати це враження, пропонуємо Вам ознайомитися з "талими" новинками кіно і ТБ!


                      

  Вперёд - официальный трейлер (6 )

         

  Відкриває березень, как не дивно, мультфільм «Уперед», який переносить нас в чарівний світ. Брати-ельфи Іен і Барли Лайтфут живуть в чарівному світі, населеному тролями, гоблінами, гномами, кентаврами і єдинорогами. Колись їх світ переповнювала магія, але ті часи пройшли, і тепер казкові істоти літають на літаках, користуються автомобілями, і ведуть в цілому прозаїчну життя. Однак несподівана знахідка призводить до того, що брати вирішують відправитися в захоплюючу подорож на пошуки справжнього …


  Читати далі >
 • DDPAT Knife Series

  Як було коротко оголошено в ціьому блозі, в новій єдиній платформі (UCP) буде оновлена система створення нових вікі. Оновлення повинно допомогти зменшити кількість дублюючих вікіпроектів на Фандомі. У цьому блозі ми розповімо докладніше про це оновлення.


  Зараз створити вікі на Фандомі — дуже просто. Вам потрібно вибрати унікальний URL-адресу та придумати назву. Це все! Одна хвилина, і ви вже можете почати редагувати новий проект.

  З запуском UCP цей процес збережеться тільки для унікальних тем. Якщо ж система визначить, що вікі на дану тему вже існує на Фандомі, вам буде запропоновано приєднатися до цієї вікі. Або до інших подібних проектів. Система буде пропонувати користувачам до трьох вікіпроектів на зазначену тему. Скрипт працює по URL-ад…


  Читати далі >
 • DDPAT Knife Series

  Продовжуємо розповідати про майбутні зміни, пов'язаних з релізом нової єдиної платформи (UCP). Сьогодні мова піде про профілі користувачів і стінах обговореннях.


  Як буде виглядати новий профіль ви можете побачити на зображенні нижче. В цілому він збереже поточну структуру, але інформація про вас буде висунута на перший план, а зі статистикою навпаки буде приділено менше місця. Головним нововведенням буде можливість додати особисте зображення в профіль, щоб ще більше персоналізувати його.


  Замість поточних стандартизованих полів профілю "Я", "Мій день народження" та ін. Буде єдине поле "Про себе", куди можна написати все, що ви хочете. На самій сторінці користувача зміняться назви вкладок: замість "Профіль" буде вкладка "About", щоб не плутати…  Читати далі >
 • Fredi-max

  Коли на зміну невеликому меню вікі прийшло нове меню з 280 посиланнями, більшість учасників зраділи цьому оновленню. Однак не так то просто виявилося впоратися з цим «монстром», тому деякі залишили у себе старий варіант меню або заповнюють нове меню «чим Бог послав». У цьому блозі, ми дамо вам практично поради того, як якісно заповнити велику меню вікі.

  1. Якщо у вас велика всесвіт, то рівні меню можна заповнити таким чином.
  • Всесвіт - тут можна зібрати посилання на наскрізних персонажів всесвіту, місця, організації, ключові події і т.п. Все найкраще - сюди.
  • Ігри або сезони серіалу - рівень для ключових «точок» вашої всесвіту. Якщо їх більше семи, то можна деякі зібрати в групи, наприклад, основна серія, сиквели і т.п. На третій рівень цієї вклад…
  Читати далі >
 • Fredi-max

  Привіт всім!

  Це ще один довгоочікуваний блог. Він присвячений новинам, пов'язаним з новою єдиною платформою (UCP). Так як попередні блоги про неї були опубліковані ще восени, то спеціально для нових учасників і для тих, хто призабув, про що йде мова, ми спочатку нагадаємо, що ж таке UCP і навіщо вона потрібна, а потім докладніше зупинимося на двох фазах розгортання нової платформи на Фандом.


  Якщо говорити по-простому, то UCP покликана об'єднати вікіпроекти на фандому і на Gamepedia на одній платформі і з однієї і тієї ж версією програмного забезпечення MediaWiki. Зараз у фандома версія MediaWiki 1.19. Це досить стара версія програмного забезпечення, але оновлення до нових версій було заморожено навмисно. У той період часу, 10 років тому, онов…


  Читати далі >
 • Roma-8050

  Ваша Вікі в новинах

  лютого 17, 2020 від Roma-8050

  Від того, як ви спілкуєтесь зі своєю аудиторією, багато в чому залежатиме від того, який ваш фандон, що таке ваша аудиторія та що ви хочете робити зі своїми обліковими записами у соціальних мережах. Існує велика кількість варіацій, які можуть і повинні відбутися, і це потребує часу, щоб кожна громада розібралася. Інакше всі акаунти соціальних медіа були б однаковими! Але на базовому рівні є кілька основних порад, які стосуються всіх облікових записів соціальних медіа, особливо спільнот Вікія.

  Знайдіть свій голос. Налаштування тону та особистості для ваших облікових записів дуже важливо. Напевно, ви не хочете, щоб у ваших акаунтах був такий самий голос, як у енциклопедії, інакше ваші публікації будуть досить сухими. Пошук способу відсвяткува…

  Читати далі >
 • DDPAT Knife Series

  Ви напевно здивуєтеся, але Вам хіба ніколи не приходило в голову похвалитися своєю Вікі? А це один з дієвих способів привернути увагу до Вікі, роздобути нових читачів і користувачів. Не забувайте, що ЗМІ можуть працювати і в Вашу користь. Ось кілька простих порад про PR технологіях, які допоможуть Вам.

  1. Читайте! Регулярно читайте новини, пов'язані з Вашою тематикою. Підпишіться на інформаційні розсилки, стежте за блогами і новинними каналами, зареєструйтесь на Twitter або читайте повідомлення в групах в соцмережах. Таким чином, Ви завжди будете в курсі останніх тенденцій щодо тематики Вашої Вікі.
  2. Беріть участь. Для блогерів та журналістів дуже важливо, що інших людей хвилює те, про що вони пишуть. Залиште свої коментарі до повідомлень або наві…
  Читати далі >
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.