FANDOM


 • Mix Gerder

  Ось й настав Березень — час, коли ми відходимо від зими, знімаємо шапки й брудним в калюжах штани. А от що приніс нам березень на великих екранах, давайте зараз і дізнаємось!


                      

  Гаспар їде на весілля

         

  Гаспар їде на весілля
  Старт в Україні: 7 березня
  25-річний Гаспар (Фелікс Моаті) давно не був вдома. Тим часом його батько вирішив одружитися вдруге і це стало приводом, аби хлопець міг відновити стосунки зі своєю родиною. Дорогою він зустрічає Лору (Летиція Дош) та пропонує дівчині скласти йому компанію. Дівчина погоджується, не розуміючи куди вона насправді потрапить. Бо ж домівка Гаспара — це справжній зоопарк, що розкинувся навколо будинку.

  Французька комедія «Гаспар їде на весілля» — це нова робота Антоні Кордьє. За цю ст…
  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Співробітники вже давно хотіли виправити багато невирішених проблем з одним з наших широко використовуваних, але нерозвинених продуктів: модульними інфобоксами. За допомогою волонтерів Vanguard багато зі спільнот Фендому впродовж багатьох років отримують ці адаптовані шаблони, аби висунути свої найкращі обличчя на всіх платформах. Це було особливо очевидним з появою мобільних пристроїв, де були внесли останні зміни, аби покращити зовнішній вигляд інфобоксів для зручнішого використання.

  Як би ні були корисні ці інфобокси для мобільного скіна, багато можливостей було покращено, аби допомогти спільнотам показати свій контент в тому вигляді, в якому вони хотіли. Додатково до виправлень й нового погляду на мобільний інтернет і додаток Фендому, б…

  Читати далі >
 • Mix Gerder


  Цей місяць видався досить непростим для всієї Європи, зустрівши її рясними снігами. Але що ж робити під час карантину, комендантської години або відгулу? Дивитися новинки кіно- та телеіндустрії! До речі, до дня всіх закоханих кінороби підготували велику кількість прем'єр!


  ШОК-Shorts

                      

  ШОК-Shorts

         

  Старт в Україні: 7 лютого
  Поринь у шалений вихор еротики, жахів та повного божевілля!

  З 28 лютого у кінотеатрах України стартує фестиваль короткометражного кіно «SHOCK Shorts»! До програми увійшли шокуюче відверті та безсоромно захоплюючі фільми, від яких запалають щоки навіть найрозкутіших кіноглядачів.

  Як секс врятує світ від апокаліпсису? Що робити, якщо кохаєш зомбі? Чи мають чоловіки серце? Приходьте і дізнайтесь самі!

  Бажаємо …
  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Новий рік вже почався, а це означає, що зараз час для нових прем'єр! Ознайомимось докладніше із пропонованими стрічками в українських кінотеатрах.


                      

  Сільвіо та інші

         

  Сільвіо та інші
  Старт в Україні: 3 січня
  Сільвіо Берлусконі (Тоні Сервілло) виріс у простій родині та не мав фінансової змоги придбати усе, що йому б хотілося. Завдяки хорошій освіті та прагненню до лідерства, він досяг неабиякого успіху у будівельній галузі. Згодом вирішив податися у політику. Запальні вечірки в оточенні безлічі красунь, дорогі прийоми на розкішних віллах — саме це стало візитівкою Берлусконі. Увесь час впродовж своєї кар’єри він був оточений красивими та небезпечними людьми, готовими на все заради влади.

  Біографічна драма «Сільвіо та інші» …
  Читати далі >
 • Mix Gerder

  У нас є дужа важлива новина — ФЕНДОМ об'єднується з компанією Curse Media. Їй належить ряд великих вікі-сайтів Інтернету, серед яких найбільш відомим є вікі-хостинг Gamepedia. Разом, ФЕНДОМ та Curse Media зможуть запропонувати фанатам відеоігор, кіно, серіалів та інших розваг найкращий контент і досвід у використанні вікі-середовища.

  Протягом багатьох років ФЕНДОМ та Curse Media розвивалися паралельно, розділяючи загальну місію та інтереси. Об'єднання зусиль дасть нам усім більше ресурсів і знань в тому, як рухатися далі.

  Як зазвичай відбувається у випадках об'єднання двох великих компаній, не варто чекати на будь-які результати найближчим часом. Щонайменше декілька місяців підуть тільки на узгодження різних організаційних та фінансових пита…

  Читати далі >
 • Mix Gerder


  Не так багато днів залишилося до кінця цього року, який порадував, а може, й розчарував нас своїми прем'єрами. Давайте подивимось, які приємні подарунки та сюрпризи під ялинку поклав нам останній місяць цього року — грудень.


                      

  Смертні машини

         

  Смертні машини
  Старт в Україні: 6 грудня
  Події фільму розгортаються у пост-апокаліптичному світі. Більшість населення планети загинула унаслідок так званої «шестидесятихвилинної війни». Ті, хто вижив, живуть у вцілілих містах. Кожне місто розміщується на величезних пересувних платформах. У пошуках ресурсів, необхідних для існування, міста рухаються безкінечними безлюдними пустелями. Їхня здобич — менші міста. Саме з такого невеличкого поселення і походить головна героїня, дівчина на…  Читати далі >
 • Mix Gerder


  Листопад – це плавний перехід до грудня, а значить і до новорічних свят. Тому кіно потихеньку виходить з осіннього затишшя і знову починає радувати нас блокбастерами.


                      

  Богемна рапсодія

         

  Богемна рапсодія
  Старт в Україні: 1 листопада
  «Богемна рапсодія» - це фільм-посвята ансамблю «Квін», їхній музиці та видатному солісту Фредді Мерк’юрі, який кинув виклик стереотипам та відкинув умовності, аби стати одним з найулюбленіших артистів на планеті. Фільм простежує карколомний злет «Квін» завдяки культовим пісням та революційному звучанню, майже розпад групи, коли спосіб життя Мерк’юрі вийшов з-під контролю, та їхнє тріумфальне возз’єднання напередодні благодійного концерту «Лайв Ейд», де група на чолі зі смертельно хворим Мерк…  Читати далі >
 • Zews96

  Категорії це простий інструмент, що є невід'ємною частиною організації контенту вікі. Однак для вас може бути несподіванкою той факт, що вони заважають сучасним пошуковим ботам, що знижує рейтинг вікі.

  Ми готові показати вам новий дизайн, що зберіг свій загальний вигляд та позбавився проблем з пошуковою оптимізацією.


  Категорії є одним з базових елементів програмного забезпечення MediaWiki і існують практично з самого початку створення MediaWiki. Вони являють собою списки сторінок і/або файлів вікі і дозволяють сортувати їх за темою або темами і самі можуть входити в інші категорії.

  Декілька років тому інженери ФЕНДОМу розробили категорії-галереї. Це розширення дозволяло візуалізувати список сторінок на сторінці категорії і сортувати цей списо…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Які цікаві новинки кіно та серіалів підготував жовтень? Читайте в цьому блозі.


                      

  Веном

         

  Веном
  Старт в Україні: 4 жовтня
  Головний герой фільму — Еді Брок (Том Харді). Мати померла, народжуючи його, а батько, так і не прийнявши втрату, відверто недолюблював сина. Еді став успішним журналістом, проте невдачі посипалися на нього одна за одною. Йому діагностували рак, його сенсаційна стаття виявилася брехнею з вини Людини-павука, ще й дружина кинула. Однак в результаті збігу обставин його знайшла інопланетна істота, здатна жити тільки в чиємусь тілі. Симбіот заморозив розвиток хвороби і подарував людині надздібності.

  Плани зняти фільм «Веном» про головного противника Людини-павука озвучувалися починаючи з 2007 року. На головну…
  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Разом із завершенням великого проекту з модернізації ФЕНДОМА ми готові представити вам наш наступний великий проект.

  Це буде довгий блог, тож пристебніться!


  Ви чули, як багато кажуть про модернізацію вікі та модернізацію мобільного скіну протягом останніх півтора років. Ці зусилля не лише поліпшили зовнішній вигляд і продуктивність сайту завдяки дизайнерському оновленню та зменшенню рекламних оголошень, але також відіграли важливу роль у збільшенні кількості людей, які використовують ваші спільноти. Перегляньте кількість редакторів вікі з 2014 по 2018 рік:


  Як видно, число редакторів збільшувалася та зменшувалася, проте спостерігалася загальна тенденція до зниження — ми втрачали вкладників, особливо в 2016 році, того ж року, коли ми побачили з…  Читати далі >