FANDOM


Ви можете створювати інтервікі-посилання між вікі-проектами, перерахованими в interwiki map, використовуючи скорочення від [[ім'яВікі:ЗаголовокСторінки]] Це потрібно для запобігання від використання повного URL та запобігання псуванню посилань у разі, якщо адреса буде змінена.

Посилання з однієї на іншу вікі Редагувати

Щоб послатися з однієї вікі на іншу, використовується конструкція виду [[w:c:Ім'яВікі:Ім'яСторінки]]: w:c:starwars:Jedi.

  • Деякі старі вікі мають свій власний простий вікі-префікс. Для Зоряних Війн це «Starwars», й на сторінку «Джедаїв» можна послатися так: Starwars:Jedi.

Посилання на вікі іншого мовного розділу Редагувати

При посиланні на вікі в конкретному мовному домені досить додати відповідний префікс з крапкою: w:c:uk.starwars:Джедай.

Якщо цільова вікі розташована на одному домені (ru.community і community) і пов'язана з вашою інтервікі-посиланнями, можна скористатися скороченням: [[:домен:Ім'яСторінкиНаІншійМові]]; наприклад en:Help:Interwiki link (більшість вікі без домену мають префікс en).

Посилання на Головну сторінку та Центральну вікі Редагувати

Якщо не вводити Ім'яСторінки, посилання автоматично перенаправляє користувача на головну вікі: Starwars: / w:uk: / w:c:uk.test:

http://community.wikia.com/wiki/ вважається центральною (але не головною) вікі всієї Фандом-спільноти і має свій власний префікс: wikia (скорочено: w).

див. також Довідка:Загальні шаблони


Посилання з Фандому на зовнішні вікі Редагувати

На деякі зовнішні вікі-проекти можна також послатися скорочено: [[ПрефіксВікі:Ім'яСторінки]]. Наприклад, для статті «Jedi» у Вікіпедії (http://en.wikipedia.org/wiki/Jedi) посилання виглядатиме так: Wikipedia:Jedi.

  • Для посилання на україномовний розділ Вікіпедії використовуйте Wikipedia:uk:Ім'яСторінки

Зауважте, що інтервікі-префікс та його скорочення не завжди збігаються за написанням з доменом, наприклад, MetaWikipedia: або тільки m: для http://meta.wikimedia.org

див. interwiki map, щоб дізнатися про індивідуальні префікси для зовнішніх вікі-сайтів

Посилання на Фандом з інших вікі Редагувати

Якщо Центральна Вікі знаходиться в Interwiki map іншої вікі, то там можуть бути використані посилання на будь-який Фандом. Використовується синтаксис:

[[Wikia:c:Ім'я Вікі:Заголовок сторінки]]
(де «Ім'я Вікі» — це те, що повинно слідувати після «w:c при посиланні на інший Фандом)

Наприклад, [[Wikia:c:Starwars:Jedi]] з вікі за межами Фандому буде посилатися на http://starwars.wikia.com/wiki/Jedi

«c залишився для «city» (від нашої старої назви Wikicity — Вікіміста) і використовується для автоматичного перенаправлення»


Перенаправлення Редагувати

Іноді можливі перенаправлення на інші вікі з використанням інтервікі-посилань (хоча зараз за замовчуванням ця можливість відключена в MediaWiki). Такі перенаправлення не рекомендуються, оскільки вони можуть бути неприємним сюрпризом для користувача при автоматичному перекиданні на іншу вікі. І тоді немає іншого простого способу повернутися назад, крім кнопки «назад» в браузері, і це ускладнює правку сторінки-перенаправлення. Перенаправлення зі сторінок користувачів особливо шкідливі, оскільки це заважає людям знайти список вкладу даного користувача. М'які перенаправлення можуть використовуватися в якості альтернативи.

  • Якщо перенаправлення заважають вам потрапити на певну сторінку, просто використовуйте пряме посилання на її вміст (з додаванням ?action=edit при необхідності).

Див. також Редагувати

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.