FANDOM


Council

Радник Спільноти (англ. Community Council) — група користувачів Фандому, завданням яких є тестування нововведень і висловлювання думок для зміни/поліпшення нового продукту. Всі ці користувачі мають теґ «COUNCILOR» в глобальному профілі і є представниками своєї мови та спільноти.

Як це працює? Редагувати

Коли співробітники Фандому мають новий продукт або ідею, якими хочуть поділитися з консулами, вони запрошують користувачів даної групи на тест нововведення та/або збір думок з цього приводу. Даний процес включає:

  • Раннє представлення продукту і його прототипів радникам з метою отримати об'єктивну оцінку і зробити зміни до анонсування цього продукту на всіх проектах.
  • Збір ідей для нових продуктів та подання інформації про плани релізу нових продуктів.
  • Іноді організація бета-тестування для значущих версій продукту.

Робота з радниками і їх думки мають велике значення під час створення та підготовки до випуску продукту. Таким чином ми збираємо інформацію про продукті набагато раніше, ніж публікуємо відомості про нього на центральних вікі.

FAQ Редагувати

Чи можу я взяти участь? Редагувати

Якщо Ви вважаєте, що підходите для тестування нових продуктів, Ви можете зв'язатися з співробітниками і запитати їх про можливості приєднання до даної групи. Співробітники перевірять ваш внесок на всіх проектах і, якщо Ви підійдете, то отримаєте офіційне запрошення до групи радників.

Які вимоги до кандидатів? Редагувати

Щоб стати радником, Ви повинні добре володіти письмовою англійською мовою. Також бажано, щоб у Вас був позитивний досвід співпраці та взаємодії з іншими користувачами не тільки в плані роботі над статтями.

Крім того, щоб приєднатися до команди радників, Вам потрібно підписати угоду про нерозголошення інформації, оскільки багато з того, що Фандом обговорює з радниками, ще не готове для обговорення з більш широкою аудиторією спільноти.

Чи має радник особливі права чи владу над іншими користувачами? Редагувати

Немає. Хоча радник — це глобальний статус, у нього немає якихось особливих інструментів або влади над іншими.

Які вимоги до активності радника? Редагувати

Ці вимоги не так високі, як у інших, і в консулів немає ніякого певного списку обов'язків, як у інших волонтерів. Деякі з консулів воліють бути більш активними, ніж інші.

Чи є якась ієрархія всередині команди радників? Редагувати

Немає.

Див. також Редагувати

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.