FANDOM


У цій статті Ви можете прочитати рекомендації по установці фону для Вашої Вікі в умовах динамічного макета сторінки.

Загальна інформація Редагувати

Динамічний макет дозволяє сторінці змінювати свої розміри залежно від дозволу екрану користувача:

  • На невеликих екранах, наприклад на iPad, з шириною 1024рх і менш фонова картинка не буде відображатися, за винятком вузької смужки вгорі сторінки, і весь простір екрану займе область з вмістом сторінки.
  • На екранах з великою роздільною здатністю фонова картинка з'явиться, а область з вмістом сторінки складе не менше, ніж 1030рх в ширину.
  • При подальшому збільшенні дозволу екрану область з вмістом зростатиме до свого максимуму в 1600рх. При цьому з кожного боку екрану буде видно до 170рх фонового зображення.
  • Якщо дозвіл екрана більше, ніж 1920рх в ширину, то буде видно більш, ніж 170рх фонового зображення з кожного боку.

Нижче Ви можете побачити, як фонове зображення виглядає при різних дозволах екрану користувача.

Поділ фону Редагувати

Для того, щоб фонове зображення адекватно реагувало на всі зміни дозволу екрану і ширини області з вмістом сторінки, воно ділиться навпіл при збільшенні дозволу екрану і порожня центральна частина заливається фоновим кольором, який можна вибрати, використовуючи Конструктор тем. Таким чином, справа і зліва від області з вмістом сторінки завжди знаходяться одні й ті ж частини фонового зображення.

Якщо Ви не хочете, щоб Ваше фонове зображення ділилося навпіл при збільшенні дозволу екрану, вам потрібно вибрати зображення розміром 2000рх завширшки або більше. При цьому в Конструкторі тим з'явиться опціяне розділяти.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.