FANDOM


AllShortcuts

Ярлики в шапці

Ярлики в шапці — це клавіши, розташовані з правого боку заголовка сторінки спільноти. Вони використовуються для доступу до різноманітних інструментів, таких як додавання нової сторінки, перегляду активності вікі та багато іншого.

Ярлики Редагувати

Це список ярликів заголовків, доступних у заголовку сторінки.

Додати нову клавішу Редагувати

Основна стаття: Довідка:Нова сторінка

Кнопка «Додати нову сторінку» доступна всім користувачам, увійшовши до системи або вийшовши з неї. Це дає користувачеві можливість додавати нову сторінку до спільноти.

Кнопка «Вікі-діяльністі» Редагувати

Основна стаття: Довідка:Вікі-діяльність

Кнопка «Wiki Activity» відображається для всіх зареєстрованих користувачів. Це веде їх до сторінки Спеціальна:WikiActivity, де користувач може знайти певну кількість останньої діяльності вікі.

Кнопка панелі керування адміністратора Редагувати

Основна стаття: Довідка:Панель адміністратора

Кнопка «Адміністратор» відображається лише для адміністраторів та певних глобальних груп користувачів. Він веде користувача до Спеціальна:AdminDashboard.

Кнопка «Інші ярлики» Редагувати

Кнопка «Інші ярлики» з’являється у зареєстрованих користувачів. При наведенні на нього користувач показує параметри для додавання зображення, відео і переходу до Спеціальна:RecentChanges, де вони можуть знайти повний перелік дій у вікі. Останній параметр, який є опцією «Всі комбінації клавіш», відображає діалогове вікно з усіма ярликами, доступними у вікі.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.