FANDOM


Fandom logo
Політика
Умови використання
Конфіденційність
Ліцензування
Створення вікі
Відмова від відповідальності
ще...

Якщо не вказано інше, то текст на всіх сайтах Фандому (також відомих як «вікі») підпадає під ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 (Unported) (CC-BY-SA).

Використовувана ліцензія вікі-сайту вказана в нижній частині будь-якої сторінки або в правій частині вікна редагування сторінки.

Редагування на сайтах Фандому

Вікі-проекти, які використовують ліцензії CC-BY-SA

Для того, щоб створити фонд вільних знань і вільної культури, всі користувачі, які редагують або іншим способом допомагають вікі-проектів, що погоджуються на надання прав широкій публіці поширювати і повторно використовувати їх внесок вільно, в будь-яких цілях, включаючи комерційне використання, у відповідність з ліцензією CC-BY-SA. Таке використання допускається за наявності атрибуції авторів і вільного повторного використання матеріалів та поширюється на будь-які похідні роботи з даного матеріалу.

Редагуючи або іншим чином допомагаючи вікі, що використовують ліцензії CC-BY-SA, Ви погоджуєтесь на ліцензування будь-якого тексту, який ви додали або змінили, за ліцензією CC-BY-SA.

Вікі-проекти, які використовують ліцензії CC-BY-NC

Редагуючи або іншим чином допомагаючи вікі, яка використовує ліцензію Creative Commons Attribution NonCommercial license (CC-BY-NC), Ви погоджуєтесь, що ваш внесок буде ліцензовано за ліцензією CC-BY-NC, за умови, що Ви відмовляєтеся від подальшого комерційного використання цього тексту. Зверніть увагу, що ваш внесок може використовуватися повторно під ліцензією CC-BY-NC.

Короткий та повний тексти ліцензії CC-BY-NC можна прочитати за посиланнями нижче:

Будь ласка, зверніть увагу, що деякі вікі-проекти використовують більш ранні версії ліцензії CC-BY-NC. Посилання на тексти цих версій ліцензій можна знайти в нижній частині сторінок відповідних вікі-проектів.

Редагуючи або іншим чином допомагаючи вікі, що використовують ліцензії CC-BY-NC, Ви погоджуєтесь на ліцензування будь-якого тексту, який ви додали або змінили, за ліцензією CC-BY-NC, за умови відмови від подальшого комерційного використання цього тексту.

Вікі-проекти, які використовують ліцензії CC-BY-NC-ND

Редагуючи або іншим чином допомагаючи вікі, яка використовує ліцензію Creative Commons by Attribution Non - NonCommercial-NoDerivs license (CC-BY-NC-ND), Ви погоджуєтесь, що ваш внесок буде ліцензовано за ліцензією CC-BY-NC-ND, за умови, що Ви відмовляєтеся від подальшого комерційного використання цього тексту і не будете змінювати, перетворювати або брати за основу цей внесок.

Короткий та повний тексти ліцензії CC-BY-NC-ND можна прочитати за посиланнями нижче:

Редагуючи або іншим чином допомагаючи вікі, яка використовує ліцензію CC-BY-NC-ND, Ви погоджуєтесь на ліцензування будь-якого тексту, який ви додали або змінили, за ліцензією CC-BY-NC-ND, за умови відмови від подальшого комерційного використання цього тексту.

Імпорт тексту

Якщо Ви хочете імпортувати текст, власником якого Ви не є, або текст, який захищений авторським правом, Ви можете зробити це тільки в тому випадку, якщо він доступний на таких умовах, які сумісні з ліцензією вікі, яку ви хочете імпортувати цей текст. Крім того, Ви не можете додати текст, на який у Вас немає авторських прав або на який у Вас є заяви від автора тексту, що він проти подальшого комерційного використання цього тексту в вікі, яка обмежує подальше комерційне використання тексту. Наприклад, Ви не можете внести свій внесок у вікі, працює під ліцензією CC-BY-NC, якщо Ви не можете гарантувати, що у Вас є відмова від подальшого комерційного використання даного внеску.

Якщо Ви імпортуєте текст під сумісної ліцензії, яка вимагає вказівки авторства, ви повинні в розумному вигляді вказати автора або авторів (в тому числі і методом, вказаним нижче). Автори зазвичай надаються через посилання на сторінку історії (якщо Ви копіюєте текст з іншої вікі), і досить, просто вказати авторство в описі правки, яке буде записане в історію сторінок, при імпорті тексту.

Атрибуція автора

Як автор, Ви погоджуєтесь атрибутовані одним з наступних способів: а) через гіперпосилання (якщо можливо) або URL-адресою до статті або статей, які Ви внесли свій внесок, б) через гіперпосилання (якщо можливо) або URL-адреси до альтернативних, стабільним електронним екземплярів, які є вільно доступними, що узгоджується з ліцензією, та які представляють авторів, еквівалентно авторам на Фандомі, або в) через список всіх авторів. Будь-який список авторів може бути відфільтрований для виключення дуже невеликого або невідповідного внеску.

Нетекстові файли

Для Фандому переважно додавати тільки нетекстові файли, які поширюються під вільною ліцензією або знаходяться в громадському доступі.

Щодо нетекстових мультимедіа файлів на Фандомі, не слід вважати, що вони будуть доступні за тієї ж ліцензії, що і текст. Будь ласка, перегляньте сторінки опису мультимедіа-файлу, щоб отримати подробиці про ліцензії якого-небудь конкретного мультимедійного файлу.

Якщо Ви завантажуєте файли на Фандом, Ви повинні посилатися на джерело файлу, атрибутувати авторів, і зазначити будь-які відомості про авторські права, де це застосовно. Окремі спільноти можуть розробляти і вдосконалювати вимоги до завантаження файлів.

Використання вмісту Фандому

Кожен вікі-сайт на Фандомі містить інформацію про те, під якою ліцензією поширюється текст. Відповідальність за те, щоб дізнатися цю ліцензію і дотримуватися їй, повністю лежить на Вас. Текст із зовнішніх джерел може містити додаткові вимоги до роботи понад того, що описано на цій сторінці.

При повторному використанні текстів, які розміщені на вікі-проектах Фандому і відповідають ліцензіями Creative Commons, необхідно надати посилання на автора або авторів тексту з використанням одного з прикладів, наведених у розділі «Атрибуція».

Приклад атрибуції при повторному використанні вмісту Фандому на вашому власному веб-сайті:

У даній статті використано матеріали зі статті «Endor» вікі-сайту Star Wars, розташованого на Фандомі, і вони поширюються згідно ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike. Автори статті.

Вміст поза вікі-сайту (наприклад, електронна пошта, IRC-чат, форуми поза вікі-сайту тощо) не слід вважати, що воно випущено на умовах цієї ліцензії, якщо це прямо не вказано.

Переклади

Ці умови ліцензування не повинні бути змінені. Якщо є невідповідність між умовами оригинального тексту (англійською мовою) і будь-якого перекладу на іншу мову, то англійська версія має перевагу.


Ці умови засновані на умовах іншої компанії — Фонду Вікімедіа, і використовуються на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike (перегляд авторів).

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.