FANDOM


Fandom logo
Політика
Умови використання
Конфіденційність
Ліцензування
Створення вікі
Відмова від відповідальності
ще...

Останнє редагування: 22 травня 2018 року.

Хто ми і як з нами зв’язатися

Сучасні умови використання застосовуються до сайтів з доменами fandom.com, wikia.com та wikia.org (враховуючи всі піддомени), а також до мобільних додатків під брендом FANDOM або Wikia (далі «Сервіс» або «Сайт»), що належать компанії Wikia, Inc. (далі «Компанія»), яка зареєстрована в штаті Делавер, США (корпоративний номер C2935209), юридична адреса: 360 3rd Street, Suite 750, San Francisco, CA 94107.

Сучасні умови використання містять правила використання нашого Сайту.

Щоб зв’язатися з нами, надішліть листа на електронну адресу support@fandom.com.

Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтесь з сучасними умовами використання

Отримавши доступ до Сервісу або використовуючи його, ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли та погоджуєтесь дотримуватися сучасних Умов використання (далі — «Умови використання» або «Угода») незалежно від того, чи є ви зареєстрованим користувачем FANDOM чи ні. Якщо ви не згодні з сучасними Умовами використання, ви не повинні використовувати наш Сайт. Ми рекомендуємо роздрукувати копію сучасних умов в якості довідкового матеріалу на випадок необхідності.

Якщо ви є мешканцем Європейської економічної зони («ЄЕЗ»), то, згідно з нашою Політикою конфіденційності, ми використовуємо згоду в якості юридичної підстави для обробки персональних даних, зібраних за допомогою маркетингових файлів cookie (згідно з політикою конфіденційності), і тільки в цьому випадку, якщо нам потрібна отримання явно вираженої згоди на обробку даних. Ваша згода з цими Умовами використання не є згодою на обробку персональних даних, зібраних за допомогою маркетингових файлів cookie. Згода на обробку персональних даних — це окрема згода, яку повинні надати мешканці ЄЕЗ згідно з нашою Політикою конфіденційності.

Сучасні Умови використання застосовуються разом з наступними додатковими умовами, яких також необхідно дотримуватися при використанні Сайту:

В Сервіс можуть вноситися зміни

Ми можемо періодично змінювати та оновлювати Сервіс з урахуванням змін наших продуктів, потреб користувачів та бізнес-пріоритетів. Ми постараємося надавати своєчасні повідомлення про будь-які серйозні зміни.

Сучасна Угода може змінюватися

Ми залишаємо за собою право згідно власного побажання змінювати, модифікувати, додавати або видаляти частини цієї Угоди у будь-який час і без попереднього повідомлення. Регулярно перевіряйте цю сторінку, щоб стежити за змінами сучасних Умов використання.

РЕТЕЛЬНО ПРОЧИТАЙТЕ УГОДУ, ОСКІЛЬКИ ВОНА МІСТИТЬ ВАЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВАШІ ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ, ВКЛЮЧАЮЧИ НЕ ТІЛЬКИ ОБМЕЖЕННЯ І ВИНЯТКИ, АЛЕ І ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДОЗВІЛ СПІРНИХ СИТУАЦІЙ, ЩО ВИЗНАЧАЄ, В ЯКИХ ВИПАДКАХ СПІР ВВАЖАЄТЬСЯ ВИРІШЕНИМ.

Коли застосовуються сучасні Умови використання

Сучасні Умови використання діють для зареєстрованих і незареєстрованих користувачів. Щоб почати використовувати Сервіс, необхідно прийняти ці Умови використання. Для цього потрібно: а) зареєструватися в Сервісі та/або стати співробітником Компанії або б) почати використовувати Сервіс. Приймаючи сучасні Умови використання, ви підтверджуєте, що досягли встановленого законом віку для укладення юридично зобов’язуючого договору з Компанією, або що ваші батьки або опікуни дали свою згоду і підтверджують, що ви будете дотримуватися сучасних Умов використання. Ви також підтверджуєте, що ваш вік становить 16 років або старше (застосовується до користувачів, розташованих у Європейській економічній зоні («ЄЕЗ») за винятком Великобританії) або 13 років і старше (застосовується до користувачів з інших країн, включаючи Великобританію), а також погоджуєтеся з тим, що у відповідних випадках Сервіс не призначений для дітей молодше вказаного віку. Ви не можете використовувати Сервіс і не можете прийняти сучасні умови використання, якщо закон забороняє вам використовувати Сервіс або приймати сучасні Умови використання.

Використання

Для використання певних функцій Сервісу (докладніше описано в Політиці конфіденційності) спочатку необхідно зареєструватися в Сервісі. Ви не можете зареєструватися в Сервісі, якщо це заборонено законом. Сервіс призначений виключно для користувачів, які:

 • Проживають в ЄЕЗ (за винятком Великобританії) і досягли 16 років або більш старшого віку; або
 • Проживають в інших країнах світу (включаючи Великобританію) і 13 досягли років або більш старшого віку.

Реєстрація будь-якої особи молодшого вищезазначеного віку в застосовних юрисдикціях є несанкціонованою, неліцензійною та порушує цю Угоду. Реєструючись в Сервісі, ви гарантуєте, що відповідаєте вищезазначеним віковим обмеженням і погоджуєтесь дотримуватися всіх умов та положень цієї Угоди.

Забезпечення безпеки даних про обліковий запис

Якщо ви вирішите пройти реєстрацію, і вам нададуть або згенерують ідентифікаційний код користувача, пароль або іншу інформацію в рамках наших процедур забезпечення безпеки, то така інформація буде вважатися конфіденційною. Ви погоджуєтесь не розкривати конфіденційну інформацію третім особам, зберігати в таємниці свій пароль та інші ідентифікаційні дані, а також нести повну відповідальність за будь-яке використання вашого облікового запису та за будь-які дії, які відбуваються з вашим обліковим записом.

Компанія може припинити дію вашого облікового запису, видалити ваш профіль і будь-який контент або інформацію, які ви відправили в Сервіс, та/або закрити доступ до Сервісу з будь-якої причини чи без причини, в будь-який час і на свій розсуд, з попереднім повідомленням або без нього.

Торгові знаки

Слово WIKIA є зареєстрованим торговим знаком Компанії в США та/або інших країнах. Заборонено використовувати торгові знаки Компанії з іншими торговими знаками та/або спільно з доменними іменами для інших товарів або послуг у такому вигляді, що може призвести до плутанини, а також повністю або частково копіювати, імітувати або використовувати торгові знаки Компанії без попереднього письмового дозволу Компанії.

Контент Сайту та авторські права

Для контента, який відправляється до спільнот FANDOM, Контента, що належить компанії, а також повідомлень в обговореннях і чатах діють різні правила, які описані нижче.

У всіх випадках ви несете повну відповідальність за весь контент, включаючи, крім іншого, фотографії, інформацію в профілях, повідомлення, коментарі та інший контент, який ви завантажуєте, публікуєте або показуєте (далі — «відправляєте») на сайті або через сайт або передаєте іншим користувачам. Ви не можете відправляти контент на Сайт, якщо ви не створили його самостійно або у вас немає дозволу на його публікацію. Ви не можете відправляти контент, несумісний з ліцензією тієї частини Сайта, на яку ви надсилаєте контент. Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що інші користувачі можуть, але не зобов’язані, редагувати, видаляти або перейменовувати (без повідомлення) будь-який контент на Сайті за будь-якої причини або без причини. Ви також гарантуєте, що ви є власником або маєте необхідні ліцензії, права, погодження та дозволи на матеріали, щоб Компанія могла зберігати, копіювати, публікувати та розповсюджувати ваш контент через Сайт згідно з правилами ліцензування, що застосовуються до Контенту (наприклад, для текстових матеріалів, надісланих вами в спільноти FANDOM, діють умови ліцензування, викладені в Політіці ліцензування).

Сайт не є архівним і не може функціонувати в якості архіву. Ми не несемо відповідальності перед вами або будь-якою іншою особою за втрату, пошкодження або знищення доданого вами Контенту. Ви несете повну відповідальність за створення резервних копій будь-якого Контенту, який ви розміщуєте або зберігаєте на Сайті або надаєте Компанії.

Контент, який надсилається до спільнот FANDOM

Правила ліцензування текстових матеріалів, які надсилаються в певні спільноти FANDOM, наведені на сторінці http://www.wikia.com/licensing. Приймаючи Умови використання, ви підтверджуєте, що не будете використовувати спільноти в цілях, що суперечать Політиці створення вікі, текст якої може періодично обновлятися. Приймаючи Умови використання, ви також підтверджуєте, що не будете використовувати спільноти в цілях, які суперечать Правилам спільнот FANDOM.

Належний компанії Контент

Статті та інший контент на fandom.com або піддоменах FANDOM, таких як fandom.wikia.com (далі «Сайт з контентом Компанії»), створені безпосередньо Компанією, її партнерами або ліцензіарами, є об'єктами виняткового права Компанії, її партнерів або ліцензіарів («Належним Компанії контентом»), які захищені законами та угодами про авторське право та інтелектуальну власність із збереженням усіх авторських прав. Належний Компанії контент включає в себе медіа-контент, як-от відео, фотографії, музика, графіка та логотипи. Такий медіа-контент може бути доступний через вбудований в Сайт програвач, який відображає посилання та відтворює контент з інших сайтів та/або сервісів («Медіа-програвач»).

За винятком випадків, зазначених у цій Угоди, ви погоджуєтесь не перепродавати, не ліцензувати, не віддавати напрокат, не модифікувати, не розповсюджувати, не копіювати, не передавати, не робити публічні презентації, не адаптувати, не редагувати й не створювати похідні роботи з Належного Компанії контента. Сучасна Угода надає вам ліцензію на користування Належним Компанії контентом тільки в особистих некомерційних цілях. Компанія може припинити дію даної ліцензії у будь-який час і за будь-якої причини або без причини. Використання Належного Компанії контенту в будь-яких цілях, просто не зазначених в цій Угоді, строго заборонено.

Компанія може надавати третім сторонам (включаючи користувачів спільнот) можливість подати заявку на публікацію оригінального контенту, яку Компанія може прийняти або відхилити на свій розсуд. Якщо такий контент приймається Компанією, то він буде опублікований на Сайті з контентом Компанії на тих самих умовах, які застосовуються до Належного Компанії контенту і які викладено вище, і при подачі заявки на публікацію оригінального контенту його автор погоджується на них як частину процесу подачі заявки.

Компанія також може надавати посилання на контент сторонніх сайтів на Сайті з контентом Компанії. Як зазначено в розділі «Обмеження відповідальності та відмова від зобов’язань» цієї Угоди, компанія не має контролю над сторонніми сайтами, і тому не може бути відповідальною за доступність цих сайтів і не несе відповідальності за контент, розміщений на таких сайтах.

Контент, який надсилається до Обговорень та чатів

Відправляючи Контент (включаючи коментарі) в Обговорення або чат, ви надаєте нам безкоштовну, безстрокову, безвідкличну, невиключну, необмежену, глобальну ліцензію на відтворення, підготовку вихідних робіт, розповсюдження копій, виконання або публічне відображення такого контенту (включаючи коментарі) на будь-якому носії і в будь-яких цілях, включаючи комерційні цілі, а також надають право іншим користувачам робити те ж саме. Ви погоджуєтесь з тим, що у вас є право відправляти будь-який контент (включаючи коментарі), який ви публікуєте, а також з тим, що такий контент (включаючи коментарі) не порушує закони про авторське право, товарні знаки, комерційну таємницю або будь-які інші особисті або майнові права інших сторін.

Поведінка користувачів

Використовуючи Сайт, ви погоджуєтеся не робити наступного:

 • ображати, турбувати, погрожувати або залякувати інших користувачів FANDOM;
 • публікувати або передавати будь-які дані, які є непристойними, порнографічними, образливими, агресивними, грубими або іншим чином порушують будь-які законодавчі акти або права третіх осіб, а також матеріал, який містить гомофобію, етнічні образи, релігійну нетерпімість або заохочує злочинну поведінку;
 • намагатися видати себе за іншого користувача або іншу людину;
 • публікувати або передавати будь-які протизаконні чи неправомічні матеріали або використовувати дані матеріали для незаконної діяльності;
 • публікувати або передавати любую інформацію чи програми, спроектовані або призначені для отримання паролів, облікових записів або особистої інформації від будь-яких користувачів FANDOM;
 • публікувати, завантажувати, передавати, ділитися або зберігати небажані або несанкціоновані рекламні матеріали, нав’язування послуг, «спам» або будь-який інший тип незаконного надання послуг;
 • запитувати особисту інформацію у будь-яких користувачів, чий вік менше 18 років;
 • порушувати будь-які закони в юрисдикції вашої держави (включаючи, але не обмежуючись законами про інтелектуальну власність та закони, що стосуються поведінки в Інтернеті та публікування прийнятних матеріалів); або
 • публікувати повідомлення та матеріали рекламного характеру;
 • за винятком випадків, коли Компанія надала явно виражену згоду (наприклад, щодо тексту, доданого в окремі спільноти FANDOM відповідно до положень на сторінці http://www.wikia.com/licensing ви не можете (1) змінювати, публікувати, відтворювати, створювати похідні роботи, поширювати, виконувати, адаптувати, агрегувати, продавати, передавати або якимось чином використовувати будь-який Контент, повністю або частково, або (2) використовувати веб-роботів, веб-павуків, програми пошуку та/або збору даних або інший пристрій для парсингу, вилучення або індексування будь-якої частини Контенту.
 • використовувати будь-який медіа-контент або медіа-програвач для інших цілей, крім некомерційного та особистого споживання та перегляду прийнятного контенту;
 • модифікувати, змінювати, перекладати, адаптувати, редагувати, декомпілювати, дизасемблювати або створювати вихідні роботи, засновані на будь-якому Медіа-програвачі;
 • ліцензувати та передавати третій стороні права на використання Медіа-програвача, включаючи продаж, розповсюдження та повторну дистрибуцію будь-якого вмісту Медіа-програвача.

Окрім перерахованого вище, ви також погоджуєтеся:

 • використовувати Сервіс відповідно до сучасних Умов використання та відповідно до чинних законів і правил;
 • підтримувати конфіденційність будь-якого пароля, пов’язаного з використанням Сервісу особисто вами;
 • негайно повідомити Компанію у випадку будь-якого несанкціонованого використання вашого облікового запису;
 • навмисно не блокувати, видаляти та іншим чином перешкоджати належному функціонуванню та перегляду рекламних оголошень та/або користувальницького інтерфейсу й функцій;
 • не завантажувати, не розміщувати, не пересилати електронною поштою, не передавати та не поширювати в інший спосіб матеріали, що містять комп’ютерні віруси або інші комп’ютерні коди, файли чи програми, призначені для порушення, знищення, обмеження функціональності або надання несанкціонованого доступу до будь-якого програмного забезпечення, аппаратного забезпечення або телекомунікаційного обладнання;
 • не завантажувати, не розміщувати, не пересилати електронною поштою, не передавати та не розповсюджувати в інший спосіб матеріали, що порушують будь-які патенти, торгові марки, комерційні таємниці, авторські або інші права будь-якої зі сторін;
 • не використовувати веб-роботів, веб-пауків, веб-парсери або інші автоматизовані засоби доступу до Сайту в будь-яких цілях без явної згоди Компанії у письмовій формі;
 • не підробляти заголовки, не маніпулювати джерелами ідентифікації та не намагатися в інший спосіб приховати виникнення будь-яких матеріалів, доступних у Сервісі;

Ви не будете:

 • вживати будь-які дії, які накладають або можуть накладати за нашим власним вибором необґрунтоване або непропорційно велике навантаження на нашу інфраструктуру;
 • перешкоджати або намагатися перешкодити нормальній роботі Сайту або будь-яким діям, що проводяться на Сайті; або
 • обходити будь-які заходи, які ми можемо використовувати для блокування або обмеження доступу до Сайту, включаючи заголовки для блокування роботів.
Заява про порушення авторського права

Для заяви про порушення авторського права звертайтесь до нашого уповноваженого співробітника по Digital Millennium Copyright Act:

Кому: Copyright Agent Wikia, Inc. 360 Third Street Suite 750 San Francisco, CA 94107

Використовуйте форму для повідомлення про порушення DMCA. Ви також можете звернутися до нашого уповноваженого співробітника за допомогою електронної пошти за адресою copyright@wikia.com. Будь ласка, включіть «Заявити про порушення авторських прав» в заголовок листа. За цією адресою слід відправляти лише ті повідомлення, які стосуються DMCA.

Обмеження відповідальності та відмова від зобов’язань

Компанія не несе відповідальності за розміщений контент або поведінку, онлайн або оффлайн, будь-якого користувача Сервісу, іншого сайту або сервісів, які можуть згадуватися або мати посилання в Сервісі.

Оскільки Компанія не контролює зовнішні сайти та сервіси, ви визнаєте та погоджуєтеся, що Компанія не несе ніякої відповідальності за доступність зовнішніх сайтів або сервісів, а також за будь-який контент, рекламу, продукти та інші матеріали, доступні на таких сайтах або сервісах. Коли ви залишаєте Сервіс і переходите на зовнішні сайти або сервіси, ваше взаємодія з цими сайтами або сервісами регламентується локальними правилами цих сайтів або сервісів. Ми рекомендуємо ознайомитися з правилами та політикою конфіденційності перед відвідуванням кожного стороннього ресурсу.

Ви також розумієте та визнаєте, що за допомогою Сервісу можете зіткнутися з контентом, який можна порахувати образливим, неприйнятним або непристойним. У цьому відношенні ви використовуєте Сервіс на свій страх і ризик.

Сервіс надає контент у форматі «як є». Компанія відмовляється від будь-яких заяв та застережень, явно виражених або передбачуваних. Компанія не гарантує і не може гарантувати отримання будь-яких конкретних результатів при використанні Сервісу. ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЕ СЕРВІС НА СВІЙ СТРАХ І РИЗИК і що Компанія не несе перед вами відповідальності за будь-яку шкоду або збитки, понесені через порушення контракту, невиконання встановлених зобов’язань, здійснення протиправних дій або з якоїсь іншої причини, включаючи випадки, які виникають або можуть виникнути в зв’язку з виконанням цих Умов використання, в тому числі:

 • використання або неможливість використання Сервісу;
 • використання або залежність від будь-якого Контенту, відображеному на нашому сайті; або
 • використання будь-яких сторонніх сайтів при переході за посиланнями з нашого Сайту.

Ми не несемо ніякої відповідальності за:

 • упущену вигоду, зниження обсягів продажів, втрату бізнесу або доходу;
 • припинення комерційної діяльності;
 • втрату очікуваних заощаджень;
 • втрату комерційних можливостей та ділової репутації; або
 • будь-які побічні або супутствуючі збитки або шкоду.

Ми не виключаємо та не обмежуємо будь-яким чином нашу відповідальність перед вами у тих випадках, коли це може призвести до порушення законодавства.

Відмова від відповідальності

Ви погоджуєтесь звільнити Компанію, її керівників, співробітників, довірених осіб та інших користувачів від будь-якої відповідальності за ваше використання Сервісу, його вмісту або інших наявних у ньому матеріалів. Компанія, її керівники, співробітники, довірені особи та інші користувачі не несуть ніякої відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за непрямі, випадкові, побочні та будь-які інші матеріальні або нематеріальні збитки (включаючи упущений прибуток, втрату ділової репутації та іншу шкоду), що виникають при використанні Сервісу або його Контента, або інших наявних в ньому матеріалів, навіть якщо Компанія була попереджена про можливість такого збитку. Незважаючи на будь-які протиріччя, що містяться в даному документі, відповідальність Компанії перед вами за будь-яку заподіяну шкоду, незалежно від форми, завжди обмежується сумою, що не перевищує 100 доларів США. Ви також погоджуєтесь з тим, що якщо Компанію не виплачується винагорода за користування Сервісом, то Ви обмежитеся тільки судовим розпорядженням і не будете мати права на відшкодування збитків від Компанії, незалежно від ваших підстав для пред’явлення скарги.

КОМПАНІЯ ТАКОЖ НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО: А) ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ ВІДПОВІДАТИМЕ ВАШИМ ВИМОГАМ, ПРЯМИМ АБО ПЕРЕДБАЧУВАНИМ; Б) БУДЬ-ЯКА ІНФОРМАЦІЯ, ОТРИМАНА ВАМИ В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ, БУДЕ ВІЛЬНА ВІД ПОМИЛОК, ТОЧНА ТА ДОСТОВІРНА; В) ПОМИЛКИ В ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ ТА РОБОТІ СЕРВІСУ БУДУТЬ ВИПРАВЛЕНІ.

Чинне законодавство, територіальна підсудність та юрисдикція

Закони штату Каліфорнія, незалежно від принципів колізійного права, регулюють сучасні Умови використання, а також будь-які спори, які можуть виникнути між вами та компанією або будь-яким з наших партнерів. Ви погоджуєтеся не починати та не здійснювати судові переслідування, пов’язані з вашим використанням Сервісу, в рамках іншої територіальної підсудності, окрім судів штату і федеральних судів Каліфорнії. Ви відмовляєтесь від усіх засобів захисту в зв’язку з відсутністю особистої юрисдикції та незручним місцем розгляду справи в судах штату і федеральних судах Каліфорнії.

Інші умови

Якщо переклад сучасних Умов використання суперечить версії англійською мовою, то версія англійською мовою має переважну юридичну силу.

Якщо Компанія не здійснює або не застосовує свої права, засоби правового захисту або положення сучасних Умов використання, це не означає й не буде означати, що Компанія відмовляється від такого права або положення в даному конкретному або будь-якому іншому випадку.

Якщо будь-яка частина цієї Угоди є або стає недійсною, незаконною або не матиме законної сили, вона вважається віддаленою. При цьому інші положення цієї Угоди продовжують діяти і не втрачають законної сили.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.